Hoşgelirsin 2017 !

0 Yazar: - 02/01/2017 - Gezi yazıları

IMG_0487 IMG_0488

” Yine başlangıçlardayız umarım heyecanımızı hiç kaybetmeden geçer bu yıl, sağlıkla sınanmadığımız, huzurlu, sevgi ve aşk dolu bir 2016 diliyorum hepinize ….” böyle bitirmişim geçen senenin son yazısını, güzel de söylemişim zira başka da bir şey yazmamışım koca yıl.

2016 yurdumuz ve dünya için çok parlak değildi ama şahsım adına mucizelerle dolu bir yıla haksızlık etmek istemem, 2016 benim için ders dolu bir yıldı bir sürü şey öğrendim , unuttuklarımı hatırladım aşağıdakiler gibi;

  • Eğer senin için hayırlıysa bir şey doğru zamanda ( senin istediğin zaman olmayabilir bu her zaman) oluyormuş, gördüm.
  • Endişelenmek engellenemiyorsa bile minimuma indirildiğinde ne kadar huzurlu bir hayat varmış onu gördüm.
  • Hani şu meşhur akış var ya ucundan bucağından yakaladınız mı ne kadar keyifliymiş onu gördüm
  • Ailem hep ilk sıradaydı benim için ailem sayabileceğim arkadaşlarım varmış onu gördüm, aynı zamanda yavaşça hayatımdan çıkanlar da olmalıymış bunu da öğrendim.
  • Son ama en önemlilerden birisi de eğer bir sorunun cevabını arıyorsam dış sesleri boşverip kalbimi dinlemenin güzelliğini gördüm.

Bu kadar değil tabi bir sürü yolculuğa da çıkıldı bu sene üstelik aman çıkmasak daha iyi mi acaba derken, hepsi keyifliydi zor olanlar da vardı, unutulmaz olanlar da, bu sene başka bir ülkede iki ay yaşamanın nasıl olduğunu da gördük, bu tecrübeyi de kısmetse uzun uzun yazacağım 2017’de.

Gelelim temennilere, sizin ve tüm sevdiklerinizin sağlıkla yanınızda olacağı bir yıl olsun 2017, huzurlu olduğunuz, gözyaşlarınızın mutluluktan aktığı ve hep kalbinizin sesini dinlediğiniz güzel bir yıl olsun 2017.

Sevgilerimle

Yorum yok

Cevap yaz